UDORAS Tekstil Sanayi Ticaret LİMİTED ŞİRKETİNİN
anneruyasi.com sitesinin resmi sayfası olan bu sayfada bebeğiniz için Hepsi Birbirinden Özel kişiye özel dikim ve Tasarımları Doğum gününe özel en özgün ürünleri Yeni doğan setleri, mevlüt takımları, hediyelik ürünler, Slopet takımlar Smokin takımlar Makosen Ayakkabı setleri gibi pek çok bebek ürününe ulaşmanız mümkün Ülkemizin ve Dünyanın dört bir yanına bebek kıyafetleri ve eşyaları göndererek yeni anneleri mutlu etmenin gururunu bizimle yaşamak istiyorsanız sayfalarmızı takip etmeye devam edin!

Misyonumuz; Anne ve babaların Tüm hayallerini Kişiye özel tasarımlar ile %100 1. sınıf pamuklu likralı Kumaşlar ile beden sağlığı ve anatomisini düşünen bebeklerin mutluluğunu sağlamak. Bebeklerin ihtiyaçlarına cevap verecek keyifli, neşeli ve eğlenceli ürünler sunmak, bebeklerimizi ve bağlantılı olarak ailelerimizi mutlu ederek, yarınlara umut ve güvenle bakan, güçlü bir aile yapısı oluşturarak, ülkemize katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz; Hızla büyüyen yapımız özgün ve kaliteli malzemeleri %100 müşteri memnuniyeti odaklı düşünce prensibinden ödün vermeden ürün ve hizmetleri sizlerin beğenisine sunmak. Kişiye özel dikim ve tasarımlarımızla alışılmış hazır giyim anlayışının dışında ülkenin en büyük ürün tedarikçisi olmaktır.